Areál

Rozloha
Nehnuteľnosti 21.700 m2
Pozemky 45.000 m2
Voľné priestory 1780 m2
Počet parkovacích miest 243


Poloha
Priemyselný areál EIMMO ponúka výbornú polohu na západnom Slovensku s rozvinutou a vybudovanou infraštruktúrou. Prostredníctvom dostupných letísk vo Viedni , Bratislave a Budapešti je zabezpečená dobrá celosvetová dostupnosť. Blízkosť diaľnice D1 zase zabezpečí vynikajúce prepojenie s ostatnými priemyselnými areálmi na Slovensku a v Európe.

Región
Priemyselný areál E IMMO sa nachádza v jednom z najrozvinutejších regiónov Slovenska. Tento región je známi najmä elektrotechnickým, strojárskym a automobilovým priemyslom. Silná tradícia týchto odvetví, vzdelaná a skúsená pracovná sila ako aj kvantum spoločností v týchto odvetviach, vytvárajú v tomto regióne množstvo obchodných príležitostí. Región taktiež ponúka množstvo hotelov, reštaurácii, kúpeľov a iných služieb na svetovej úrovni.

 

 

Naši partneri

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie